Проаналізуйте правову ситуацію

Домогосподарка В. купила в магазині кілограм цукру в упаковці. Дома, готуючи тісто для пирога, вона виявила в пакеті замість цукру сіль. Тісто і настрій В. були зіпсовані.
А Положення якого нормативно-правового акта регулюють такі відносини?

Б Чи були порушені права споживача в цій ситуації? Чому?

В Дайте пораду, як діяти В. у цій ситуації.


1. Ця ситуація порушує ЗУ "Про захист прав споживачів"
2. Так, тому що товар мав істотний недолік - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця).
3. Якщо ви купили неякісний товар, то потрібно пред’явити чек та куплену річ продавцю. В ідеалі, вам повернуть витрачені гроші. Коли чек не зберігся, все одно звертайтеся до продавця з проханням повернути кошти. Вам не хочуть допомогти? Звертайтеся до старших на зміні (адміністратора, директора чи керівника продавця). Вони повинні забрати у вас зіпсовану річ та повернути кошти. Крім цього, можете подати скаргу на продавця, що відмовлявся вам допомогти.

Може статися так, що «старші» відмовляться віддати гроші. Тоді кажіть, що будете звертатися до директора магазину. Контактна інформація міститься в «куточку споживача». Починайте записувати його координати або ж зателефонуйте та поскаржтеся на працівників. Такі проблеми їм навряд чи потрібні. Не допомагає – існує «книга скарг та пропозицій», яка повинна знаходитися в тому ж «куточку споживача».

Оцени ответ

Загрузить картинку
Не нашёл ответ?

Если тебя не устраивает ответ или его нет, то попробуй воспользоваться поиском на сайте и найти похожие ответы по предмету Право.

Найти другие ответы

ПОИСК ПО САЙТУПРЕДМЕТЫ

Показать ещё